למה קרוסיים המכוניות מתגדלות?

Why The Fuck Are Cars Getting Bigger

עשוי לא להפתיע אותך, אך אני נהנה מרכיבת אופניים ומשהו ששם לבתי הוא כאשר אני רוכב על הכביש, אני מוצא קשה יותר לראות מעל הרכבים. פתאום זה התברר לי שהרכבים מגדלים רבה וזה מדאיג.

אינני מוצא נתונים גולמיים על גבי גודלם של הרכבים לאורך השנים, אך מה ששם לבתי הוא שנראה כי יש הרבה מאוד רכבי שטח על הכביש, ובאמת לא מבין למה. אני מניח שרוב זה מכיוון שאנשים בימינו מעדיפים רכבים גדולים יותר או שהם משיגים את הרכבים הגדולים האלה מכיוון שאחרים משיגים את הרכבים הגדולים יותר, ונראה שיש מקום לכך. חקירות הראו שרכבים גדולים מסובכים יותר לרכבים קטנים מסביב, אף על פי שהחקירות מראות שרוב זה מבוסס על רכבים אחרים משום שאני לא יכול לדמיין שרכב גדול יכול להכות באופניים באופן יותר בטוח מרכב קטן.

אף על פי שחקירות מציינות שזה יותר בטוח, משהו שמדאיג הוא שגובה פנסי הרכב נראה כי הולך וגבוה יותר ויותר, וכאשר אני רוכב על אופניים זה מתחיל להיות ברמת העין. אני בטוח שניתן לדון שזה קשור לאנשים שאינם מגדירים נכון את האורות שלהם, אך מי הקורא זקוק לאורות שלא רק נראות ברמת העין אלא גם מוארות יותר מהשמש עצמה?

אני מאוד מקווה שכאשר אנשים משיגים את רכביהם החדשים הם יסדרו את האורות או לפחות יעשו אותו דבר חובתי משפטית למוכר לעשות כן. אותו הדבר מתייחס לרוכבי אופניים שנראה שיש להם אורות שבאופן מוזר יכולות להאיר עשרה מייל ונראות באופן מוזר יכולות לעקוב אחריך לפנים שלך ואתה עובר לידם.

בעיה נוספת שאני נתקל בה ברכיבת אופניים היא על הכבישים הכפריים האחוריים שלא נוצרו אי פעם עבור רכבים במקור ולא לדבר על רכבי שטח ורכבים עצומים אחרים. אני לא יכול לספור עוד כמה פעמים אני רוכב בדרך כפרית ומכונית 4×4 גדולה נוסעת בכביש בזמן שכמעט לא מתאימה במרווח ואז מצפה ממני לצאת מהכביש רק כדי שיהיה ניתן לעבור בזמן שהם נוהגים ברכב שבאופן מוזר נועד לנסוע מחוץ לכביש. עם זאת, זה מצחיק שאני זוכר פעם אחת רוכב על הכביש כדי לראות ששני מכוניות 4×4 מביתקים אחד בשני כי אחד מהם לא רצה להסתייג כדי שיהיה ניתן לעבור אחד את השני.

רכבים כרגע מרגישים כמו מרוץ זרועות גרעיני עם אנשים שמתמהמה לקנות רכבים גדולים יותר מכיוון שכל אחד אחר יש לו רכבים גדולים יותר ואני לא יכול לחכות עד שכל הרכבים שם יהיו שווים ל Hummer H1 או אפילו גדולים יותר. עם מרוץ הזרועות הגרעיני עם אנשים שמשיגים רכבים גדולים יותר ויותר כדי להגן על עצמם, זה מתחיל לגרום בעיות לסוגים אחרים של משתמשי כביש ואני בעד תקנות כדי להגן על העצמאות שלך, אך זה מתחיל להיות מפחיד עם כאלה שמכוניות סוחפות בגודל גדול ואף יותר מאותם נהגים שנראה שקיבלו את הרישיון שלהם מ- eBay ואפילו לא יודעים מה הוא מחוון. בסיכום, אל תהיה כמו פרצוף וקנה רכב קטן – אפילו טוב יותר לסביבה והכבישים שלנו מיועדים עבורם.

כתיבת תגובה