לבש כמה בגדים בהירים!

אני אוהב לרכוב על האופניים שלי ואני חושב שגם יותר אנשים צריכים לעשות את זה. אבל לפעמים כשאני רוכב, אני רואה אנשים אחרים על אופניים או אופנועים שאינם לובשים בגדים בהירים או דברים שעוזרים להיראות טוב יותר. זה מכעיס אותי כי זה לא בטוח!

אני בטוח שאתה יודע שזה מסוכן לרכוב על האופניים או האופנוע שלך בלילה או כשקשה לראות בלי ללבוש דברים שעושים אותך גלוי יותר, כמו ציוד מחזיר אור. זה סופר חשוב לוודא שאנשים אחרים על הכביש או אפילו הולכים יכולים לראות אותך, אבל לא כולם רואים.

למרות שאני ממש זהיר כשאני רוכב על האופניים שלי, עדיין יש הרבה אנשים שם בחוץ שלא שמים לב לרוכבי אופניים ומתנהגים כאילו אנחנו אפילו לא שם. לפעמים אנשים נפגעים או אפילו מתים בגלל שהנהגים לא ראו אותם. זה באמת עצוב ומפחיד, ואנחנו צריכים לוודא שאנחנו עושים כל שביכולתנו כדי להישאר בטוחים.

זה באמת עצוב כי ניתן היה למנוע חלק מהתאונות שקורות לרוכבי אופניים אם אנשים רק ילבשו ציוד מחזיר אור. אתה יכול לקנות ז'קט מיוחד שהוא בהיר ועוזר לאנשים לראות אותך, והוא אפילו לא יקר – ראיתי כמה כאלה במחיר של חמישה פאונד בעיירה המקומית שלי, למרות שהם לא מאוד עבים או חמים. אם תחפש באינטרנט, תוכל למצוא ז'קט טוב יותר בסביבות עשרים פאונד. אתה יכול גם להשיג רצועות מיוחדות שאתה יכול לשים על הידיים או הרגליים כדי לעזור לאנשים לראות אותך טוב יותר. זה באמת חשוב להיראות כי זה יכול להציל את חייך! אתה יכול אפילו להשיג כפפות מחזירות אור וקסדה שעוזרת לאנשים לראות אותך טוב יותר. כל דבר שגורם לך להתבלט ומושך את תשומת הלב של אנשים הוא טוב כי זה עלול לגרום להם להסתכל פעמיים ולהבחין בך.

לא רק רוכבי אופניים שאינם לובשים ציוד מחזיר אור מהווה בעיה – הרבה אנשים רוכבים על האופניים שלהם בלילה או בחושך בלי שום אורות דולקים! זה ממש מסוכן וזה כל כך קל לתקן – כל מה שאתה צריך זה כמה נורות נטענות לחלק הקדמי והאחורי של האופניים שלך. אתה יכול אפילו לשאול יפה בחנות אופניים והם עשויים לתת לך כמה מחזירי אור בחינם! אני לא מבין למה אנשים מסוימים כל כך עצלנים שהם אפילו לא יקדישו כמה שניות להדליק כמה אורות על האופניים שלהם, במיוחד כשזה יכול להציל את חייהם!

אני לא מבין למה אנשים מסוימים לא אוהבים ללבוש ציוד שיכול לעזור לשמור על בטיחותם. אולי הם חוששים שאנשים אחרים ילעגו להם ויגידו שהם נראים מטופשים. אני לא בטוח, אבל מה שאני כן יודע זה שאם אתה לובש ציוד נוסף כמו מעילים מחזירי אור, אורות ומחזירי אור, זה מקל הרבה יותר על אנשים בדרכים לראות אותך. גם אם כל מי שנמצא על הכביש נזהר ובודק לפני שהם יוצאים, תאונות עדיין יכולות לקרות. על ידי לבישת הציוד הנכון, אתה נותן לעצמך סיכוי טוב יותר להיראות ולא להיפגע. הרבה יותר טוב להיות בטוח מאשר להצטער ולא לגמור כנשמה מסכנה שצריך להוריד מהצד של הדרך.

כתיבת תגובה