הבעיה עם Discord

כמו המיליונים (Discord, 2023) שמשתמשים ב-Discord יומיומית, אני ממש אוהב אותו. זה מזכיר לי את הימים של IRC או חדרי צ'אט בהם אנשים היו יכולים לשוחח על נושאים אקראיים עד שכדור הפלאזמה הגדול לא יהיה רואה יותר. אני זוכר באהבה פורומים שבהם אני התקשרתי לעצמי כיוון "קהילה בלבד" ואותו הדבר היה קורה עם אנשים ששוחחים על נושאים אקראיים. ייתכן שתתרשמו למה אני מביא את זה לדוגמה, כי כמובן, Discord הוא פשוט החלפה לכך וטכנולוגיה משתנה ומתקדמת.

להמשך קריאה

סוניק סופרסטארס: ביקורת שלי

אה, סוניק. סדרת משחקים שיש לי לה נקודה רכה ללא סיבה אמית כי המשחקים בעצמם בזמן האחרון קצת חלשים. עם זאת, כששמעתי על סוניק סופרסטארס, הייתי די שמח ומתאוה לשחק בו וזו הביקורת שלי לאחר ששיחקתי בו. הביקורת מכילה המון חשיבות.

להמשך קריאה

משחק תלתליית הולך

אין הרבה מה להגיד על זה, אבל תכנתי משחק תלתליית הולך בסיסי כדי להדגיש את השוואת המשתנים. ואף על פי שאני לעולם לא אעשה דבר עם הקוד הזה, חשבתי שזה יכול להיות כיף להעלות אותו ל-GitHub במקרה שיכול לעזור למישהו אחר, וסופסוף יש לי משהו לשים בחלק המדעיה של האתר הזה!

להמשך קריאה

זה רק שמונים פני

מדאיג כמה פעמים אני מזמין משלוח מהמסעדה ומשהו חסר. לפעמים יכול להיעדר עוף, בקבוק או משקה, או אפילו דבר פשוט כמו גבינה החסרה, דבר שמעצבן אותי.

הזמנתי משלוח במסעדה היחידה שמספקת למקום בו אני גר וכרגיל, הזמנתי אוכל כולל גבינה וצ'יפס. אני לא צריך לספר לך שגבינה וצ'יפס הם אחד מהאוכל המועדף עליי, אבל למעשה, בסיס חשוב במיוחד לצ'יפס. אם יש דבר שגורם לי להתקרן, זה שמסעדה תהיה נוטלת גם את הגבינה מהצ'יפס, ולמרות כמה שאני תלונן על זה, כלום לא משתנה. הפעם הזו החלטתי להתקשר וקרה הבא.

להמשך קריאה

הדיפלומט בעקבים

© DC Comic. All rights reserved.
© DC Comic. All rights reserved.
© כל הזכויות שמורות.

לאחרונה דיברתי עם חבר ונשאלתי למה אני אוהב את וונדר וומן. לא הצלחתי לחשוב על תשובה טובה באותו זמן, אבל החלטתי לענות על השאלה הזו בבלוג שלי. וונדר וומן היא גיבורת העל האהובה עליי בגלל הכוח, האומץ והאינטליגנציה שלה.

להמשך קריאה

למה אני אוהב את איימי רוז

© כל הזכויות שמורות.

איימי רוז, הידועה גם בשם רוזי הרסקאל, היא הדמות האהובה עליי בסדרת משחקי הווידאו, הקומיקס וסדרות האנימציה של סוניק הקיפוד שפותחה על ידי סגה. בתור קיפוד ורוד, היא לא רק הצבע השני האהוב עלי אלא גם אחת הדמויות הבולטות והפופולריות בסדרה. הבטחתי במאמר קודם שאפרט על מה אני אוהב באיימי רוז ולמה אסור לדחוף אותה הצידה (הבעיה עם Sonic Origins) והסיבות האלו הן קצת יותר ממראה ורוד מבעבע וחמוד עם עגול גדול עיניים!

אני רוצה לשתף למה אני חושב שאיימי רוז היא הדמות הכי טובה בסדרת סוניק. אני אדבר על מה שמייחד אותה, על חלקה בסדרה ואיך היא משפיעה על הזיכיון. אנשים לא מבינים אותה ולא נותנים לה מספיק קרדיט, אבל אני חושב שהיא דמות חשובה וארוכת שנים שראויה ליותר תשומת לב. מפריע לי שכל כך הרבה אנשים לא אוהבים אותה.

להמשך קריאה

לבש כמה בגדים בהירים!

אני אוהב לרכוב על האופניים שלי ואני חושב שגם יותר אנשים צריכים לעשות את זה. אבל לפעמים כשאני רוכב, אני רואה אנשים אחרים על אופניים או אופנועים שאינם לובשים בגדים בהירים או דברים שעוזרים להיראות טוב יותר. זה מכעיס אותי כי זה לא בטוח! אני בטוח שאתה יודע שזה מסוכן לרכוב על האופניים או האופנוע … להמשך קריאה

זיפים למסעדות

זה לא סוד שאני לא אוהב את זה שחברות משלוחים מקבלות עדיפות בבתי קפה לקחת אוכל בשל יישומונים כמו Just Eat. אולי זה לא מפתיע שאני שונא את הרעיון החדש שמתפרסם ומכריח אותך להשתמש בטלפון הנייד שלך כדי להזמין מנה. למי שאולי לא יוכל לנחש, זה קרה כשהלכתי לפאב לבקר חבר שלא ראיתי בשנים האחרונות … להמשך קריאה